Warning: Declaration of quickmenu_nav_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /fundacja/wp-content/themes/peekaboo/admin/common-functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Category_Filter::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /fundacja/wp-content/themes/peekaboo/admin/common-functions.php on line 0
Dzieci z autyzmem – wyjście z siedleckiego cienia wylkuczenia | Fundacja ŻÓŁTY LATAWIEC

Dzieci z autyzmem – wyjście z siedleckiego cienia wylkuczenia

Fundacja „Żółty Latawiec” od marca 2015 roku do marca 2016 roku realizuje projekt „Dzieci z autyzmem – wyście z siedleckiego cienia wykluczenia” w ramach programu Obywatele dla Demokracji, finansowany z Funduszy EOG.

baner

Prowadzone działania w ramach projektu to przede wszystkim:

1. BEZPŁATNY PUNKT KONSULTACYJNY dla rodziców dzieci z zaburzeniami rozwojowymi, w szczególności z autyzmem i zespołem Aspergera.

Wszystkich rodziców z powiatu siedleckiego i okolicznych powiatów zaniepokojonych rozwojem swojego dziecka zapraszamy już od kwietnia do punktu konsultacyjnego ul. Warszawska 133 w Siedlcach.

  • wtorek godz. 15.00-17.00 – udzielamy bezpłatnych porad socjalno-prawnych
  • środa godz. 10.00-11.00 – dyżur telefoniczny pod numerem tel.: 792 977 477
  • środa godz. 15.00-17.00 –  bezpłatne konsultacje ze specjalistą (pedagog, psycholog, logopeda, terapeuta integracji sensorycznej) 

2. SPOTKANIA WZMACNIAJĄCE DLA RODZICÓW DZIECI Z AUTYZMEM

Do uczestnictwa w spotkaniach zapraszamy w szczególności rodziców dzieci z autyzmem i zespołem Aspergera z miasta Siedlce, a dyskutować będziemy na temat specjalistycznych usług opiekuńczych (SUO). Więcej informacji pod numerem tel: 606 528 579.

Najbliższy termin spotkania: 14 marca 2016 godz. 12.30, ul. Warszawska 133. Zapraszamy.

3. SZKOLENIA DLA LEKARZY

Lekarzy pediatrów z powiatu siedleckiego i okolicznych powiatów zapraszamy na szkolenie dotyczące wczesnych oznak autyzmu. Planowane terminy to październik 2015 i luty 2016.

 Formularz zgłoszeniowy

 

 

4. SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

Od maja 2015 roku uruchamiamy szkolenia na temat pracy z dziećmi z autyzmem i zespołem Aspergera dla nauczycieli przedszkoli i szkół ogólnodostępnych z powiatu siedleckiego i okolicznych powiatów. Szkolenia są odpowiedzią na pogłębiający się problem występowania autyzmu wśród dzieci i konieczność pomocy nauczycielom w ich pracy pedagogicznej i dydaktycznej.

 Formularz zgłoszeniowy

 

 

Zgłoszenie na szkolenie można wysłać również drogą mailową: fundacja@zoltylatawiec.pl
oraz telefonicznie: 606 528 579
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

+ 79 = 86