Warning: Declaration of quickmenu_nav_walker::start_el(&$output, $item, $depth, $args) should be compatible with Walker_Nav_Menu::start_el(&$output, $item, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /fundacja/wp-content/themes/peekaboo/admin/common-functions.php on line 0

Warning: Declaration of Walker_Category_Filter::start_el(&$output, $category, $depth, $args) should be compatible with Walker_Category::start_el(&$output, $category, $depth = 0, $args = Array, $id = 0) in /fundacja/wp-content/themes/peekaboo/admin/common-functions.php on line 0
Dla rodziców dorastających autystów | Fundacja ŻÓŁTY LATAWIEC

Dla rodziców dorastających autystów

Niepewność i troska o przyszłość autystycznych dzieci jest źródłem słusznego niepokoju. Nie muszą oni oglądać świata jedynie przez szybę okna mieszkania lub ekran monitora. Nie czekając, aż społeczna marginalizacja dzieci stanie się faktem w ich dorosłości, warto pomyśleć o ich przyszłości i przygotować się na ten czas. Chodzi o ich godne życie, o przyjaźnie, o życzliwość społeczną, o bycie przydatnym, o środowisko starające się ich rozumieć i wzajemnie akceptować, o bycie częścią społeczności.

Zainteresowanych rodziców i opiekunów dorastających i dorosłych dzieci autystycznych, zapraszamy do udziału w Projekcie „Aktywne środowisko dla siebie wsparciem i organizatorem” realizowanym przez Fundację „Nasz Dom”. Projekt stanowi próbę wspólnego znajdywania odpowiedzi na wyzwania związane z dorosłością dzieci. Wspierający się i współpracujący ze sobą rodzice mogą wiele zmienić.

Dane kontaktowe: Fundacja „Nasz Dom”, Lutol Mokry 48, 66-320 Trzciel, lutol@fundacjanaszdom.pl, www.fundacjanaszdom.pl tel. 683867674, 603781921. Koordynator Projektu – Paweł Urbanowicz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

23 + = 26